Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
16/04/2024

Τεχνικοί - Ηλεκτροσυγκολλητές

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Έχοντας ηγετικό ρόλο στο τομέα της Ψυχαγωγίας και ιδιαίτερα στον σχεδιασμό, τη δημιουργία και την εγκατάσταση Διαδραστικών Παιχνιδιών σε παγκόσμιο επίπεδο, η εταιρία μας αναζητεί Τεχνικούς - Ηλεκτροσυγκολλητές, ιδανικά με γνώση μηχανολογικών εφαρμογών που επιθυμούν της στελέχωση του μηχανολογικού τμήματος της εταιρείας.

Εάν τρέφετε πάθος για τις κατασκευές, ανταποκρίνεστε στην άμεση επίλυση προβλημάτων και θέλετε να εργαστείτε σε ένα δυναμικό περιβάλλον, τότε ίσως αποτελείτε το νέο μέλος της ομάδας μας.

Αρμοδιότητες:
  • Ανάμειξη σε κατασκευαστικά έργα της εταιρείας
  • Τεχνική υποστήριξη στον εξοπλισμό των έργων και τις κατασκευές
  • Στενή συνεργασία με τα τεχνικά τμήματα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση χειρισμού βασικών εργαλείων χειρός
  • Γνώση ηλεκτροσυγκόλλησης με μηχανές τύπου MIG-TIG.
  • Απαραίτητο για τους άνδρες να έχουν, εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
Προαιρετικά προσόντα:
  • Βασικές γνώσεις μηχανολογικών εφαρμογών

Παροχές

  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εξέλιξη, ανάπτυξη και ενδυνάμωση του προσωπικού
  • Πλήρης απασχόληση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.