Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/9/2021

Διαχειριστής - Υπεύθυνος για τη συντήρηση γηπέδων

Αγροτικά

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Από εταιρεία κατασκευής και συντήρησης γηπέδων ποδοσφαίρου με έδρα στην Αθήνα ζητά διαχειριστή - υπεύθυνο για τη συντήρηση γηπέδων.

Περιγραφή Θέσης
Ο υποψήφιος, ο οποίος θα απευθύνεται στην διοίκηση της εταιρείας, θα έχει τη συνολική ευθύνη για τις εργασίες συντήρησης σε γήπεδα ποδοσφαιρικών ομάδων (ΠΑΕ) με τις οποίες συνεργάζεται η εταιρεία. Θα έχει επιπλέον την επίβλεψη των εργασιών κατασκευής νέων γηπέδων τα οποία η εταιρεία αναλαμβάνει να υλοποιήσει βάσει συμβάσεων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Θα πρέπει να γνωρίζει καλά το συγκεκριμένο αντικείμενο και για το λόγο αυτό θα πρέπει να διαθέτει αποδεδειγμένη εμπειρία τριών τουλάχιστον ετών σε συναφή θέση.
  • Θα πρέπει να έχει απόλυτη γνώση και ευχέρεια χειρισμού του απαιτούμενου για το σκοπό τούτο εξοπλισμού (μηχανήματα και παρελκόμενα) της εταιρείας.

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει τη δυνατότητα συνεχούς εκπαίδευσης και ενημέρωσης στο αντικείμενο, τόσο στην Ελλάδα όσο και στο εξωτερικό και προσφέρει εκτός από τις προοπτικές ανέλιξης, ένα ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών το οποίο θα συναρτάται με τα προσόντα και τις δυνατότητες του υποψηφίου.