Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/02/2019

Πωλητής/ρια για κατάστημα κινητής τηλεφωνίας

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Μεγάλη αλυσίδα εμπορικών καταστημάτων, αναζητά πωλητές συσκευών και Αξεσουάρ κινητής τηλεφωνίας.

Καθήκοντα Θέσης:

  • Αποτελεσματική πώληση συσκευών και Αξεσουάρ κινητής τηλεφωνίας σύμφωνα με τις ανάγκες των πελατών.
  • Εξυπηρέτηση πελατών με ενθουσιασμό και πάθος.
  • Ικανότητα επικοινωνίας, ευελιξία ωραρίου, ομαδικό πνεύμα, καλή διάθεση
  • Δυνατότητα εργασίας σε ένα περιβάλλον με έντονους ρυθμούς
  • Επικέντρωση σε στόχους
  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου.
  • Ικανότητες ανάληψης πρωτοβουλιών και επίλυσης προβλημάτων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ανάλογη εμπειρία 1-2 έτη σε πωλήσεις συσκευών και Αξεσουάρ κινητής τηλεφωνίας.
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε κατάστημα παρόχου κινητής τηλεφωνίας ή σε b2b πωλήσεις Αξεσουάρ κινητής τηλεφωνίας.
  • Άριστη γνώση των προϊόντων της κατηγορίας και διαρκής ενημέρωση για τις νέες τεχνολογίες.

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ενώ παράλληλα υπάρχουν σημαντικές ευκαιρίες bonus επί της επίτευξης στόχων πωλήσεων.
  • Σύγχρονο και αξιοκρατικό περιβάλλον εργασίας, με σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης.
  • Δυνατότητα συνεχούς προσαρμογής και εκμάθησης νέων τεχνολογιών.