Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/4/2024

Τεχνικός Συντήρησης (Έδρα: Μεγάλη Γέφυρα Αιγινίου)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΜΕΓΑΛΗ ΓΕΦΥΡΑ ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρία Συμβούλων UPGRADE για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης εξαγωγικής εταιρείας παραγωγής τροφίμων , αναζητά (1) ένα άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Κωδικός Θέσης: SRVC0224

Αρμοδιότητες:
  • Διεξοδικός έλεγχος και επισκευή των μηχανημάτων, για τη διασφάλιση συμφωνίας με τα πρότυπα υγιεινής και ασφάλειας
  • Συντήρηση των ηλεκτρονικών συστημάτων ( αντικατάσταση λαμπτήρων φωτισμού και πριζών, καθαρισμός και επισκευή πινάκων αυτομάτων διακοπτών προστασίας κτλ.)
  • Εκτέλεση χειρωνακτικών επισκευών όταν είναι απαραίτητο
  • Εγκατάσταση νέων μηχανημάτων
  • Επισκευή και αντικατάσταση ελαττωματικών μηχανικών μερών
  • Διασφάλιση ορθής λειτουργίας των μηχανημάτων
  • Στήσιμο νέων βιομηχανικών και κατασκευαστικών μηχανημάτων
  • Ανασκόπηση και τήρηση τεχνικών και εγχειριδίων μηχανημάτων
  • Αποσυναρμολόγηση μηχανικών μερών κατά τη μεταφορά ή επισκευή τους, και επανασυναρμολόγησή τους

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο εκπαίδευσης Μηχανολόγου Μηχανικού