Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/04/2024

Spa Therapist

Ομορφιά, Περιποίηση - Fitness

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Το IDOLO Group, αναπτυσσόμενη αλυσίδα διαχείρισης κέντρων ευεξίας ,εντός 5* ξενοδοχείων στην Ελλάδα ,αναζητά συνεργάτες με όραμα για την στελέχωση των καταστημάτων του σε Θεσσαλονίκη, Χαλκιδική, Κρήτη, Ρόδο, Κω, Σπέτσες, Πάρο, Κέρκυρα και Ζάκυνθο για τη σεζον 2024.

Αρμοδιότητες

  • Παροχή υπηρεσιών Spa (μασάζ, θεραπειών προσώπου και σώματος) υψηλής ποιότητας και εξυπηρέτηση στις εγκαταστάσεις του Spa
  • Προώθηση και πώληση θεραπειών και προϊόντων λιανικής στους πελάτες του Spa
  • Κατάλληλη προετοιμασία των δωματίων θεραπείας, στρώσιμο κρεβατιού, φωτισμός, θερμοκρασία και προϊόντα που θα χρησιμοποιηθούν κατά τη διάρκεια των θεραπειών
  • Καθαρισμός και απολύμανση όλων των εργαλείων, του εξοπλισμού και του χώρου εργασίας πριν από κάθε χρήση και διασφάλιση ότι το Spa είναι επαρκώς εφοδιασμένο με τις απαραίτητες προμήθειες
  • Παροχή υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε χώρους Spa θα εκτιμηθεί
  • Γνώση μανικιούρ - πεντικιούρ και αποτρίχωσης θα εκτιμηθεί
  • Άριστη γνώση αγγλικών
Δεξιότητες και Ικανότητες:
  • Ευγένεια και φιλική διάθεση
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας

Παροχές

  • Ευχάριστο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
  • Πλήρες πακέτο ασφάλισης και επιδόματα
  • Δυνατότητα γρήγορης εξέλιξης και μόνιμης απασχόλησης