Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
27/4/2024

Υπάλληλος Γραφείου με γνώσεις Εμπορικής Διαχείρισης - Τιμολόγησης

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΝΕΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ΒΛΑΧΟΣ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ Α.Ε. είναι μια ταχέως αναπτυσσόμενη εισαγωγική εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χονδρικό εμπόριο ειδών προστασίας εργαζομένων και εργαλείων χειρός.

Στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης των δραστηριοτήτων μας, αναζητούμε δυναμικούς υποψήφιους που θα στελεχώσουν τη θέση του Υπαλλήλου Τιμολόγησης στις κεντρικές αποθήκες, στην Ευκαρπία Θεσσαλονίκης:

Αρμοδιότητες:
  • Έλεγχος και έκδοση τιμολογίων και πιστωτικών επιστροφών
  • Καταχώρηση παραστατικών
  • Επικοινωνία με τους πελάτες για την παράδοση εμπορευμάτων
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Ενημέρωση και συμφωνία υπολοίπων πελατών – προμηθευτών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο με εξειδίκευση Λογιστικής ή Οικονομικών ή αντίστοιχων Σχολών Διοίκησης Επιχειρήσεων
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 1-2 έτη
  • Επιθυμητή εξοικείωση με πρόγραμμα ERP
  • Άριστη χρήση H/Y MS Office (Excel, Word)
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου και κάτοχος Ι.Χ.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, αναλόγως προσόντων και εμπειρίας με δυνατότητες εξέλιξης
  • Άμεση Πρόσληψη
  • Για την συγκεκριμένη θέση παρέχουμε σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Εργασία σε ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε μια συνεχώς αναπτυσσόμενη εταιρία
  • Καθημερινή (Δευτέρα με Παρασκευή 8:00-16:00) πλήρης απασχόληση (8ωρη)

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.