Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/06/2020

Υπάλληλος Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η εταιρία ALMAK ALUMINIUM.COM ABEE ζητάει Υπάλληλο Γραφείου για το τμήμα προμηθειών.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα:

  • Οργάνωση και προετοιμασία παραγγελιών σε προμηθευτές
  • Παρακολούθηση και αναπλήρωση των αποθεμάτων πρώτων υλών και εμπορευμάτων
  • Παραγγελιοδοσία σε προμηθευτές
  • Διαχείριση αποθήκης στο ERP & στο ABERON και εγγραφές
  • Παρακολούθηση της κίνησης των λογαριασμών των προμηθευτών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση χειρισμού ERP OMEGA ή άλλο, web browser
  • Άριστη γνώση διαχείρισης ηλεκτρονικής αποθήκης
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Αναλυτική και συνθετική σκέψη
  • Τήρηση προθεσμιών, συνέπεια, ακρίβεια
  • Πολύ καλές οργανωτικές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα
  • Τεχνική αντίληψη
  • Άνεση στην επικοινωνία
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες)
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση θα εκτιμηθεί σαν πρόσθετο προσόν

Παροχές

  • 14 μισθοί
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη
  • Πενθήμερη απασχόληση