Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/01/2023

Junior IT Officer

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία L’Artigiano που από το 1993 φέρνει σε εμάς την τέχνη της αυθεντικής Ιταλικής κουζίνας , αναζητά για τα Κεντρικά της Γραφεία (στάση Μετρό ΔΑΦΝΗ) :

Αρμοδιότητες
• Υποστήριξη χρηστών σε θέματα ΙΤ
• Εγκατάσταση και παραμετροποίηση υπολογιστών, εκτυπωτών και λοιπού τεχνολογικού εξοπλισμού.
• Επίλυση προβλημάτων τεχνολογικού εξοπλισμού (Hardware), λογισμικού (OS/Software)
• Εγκατάσταση και παραμετροποίηση εφαρμογών της εταιρίας
• Συνεργασία και διαχείριση και παρακολούθηση λειτουργίας δικτύου
• Επικοινωνία με προμηθευτές πληροφορικής και συνεργάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΤΕΙ / ΙΕΚ συναφούς αντικειμένου.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Γνώσεις Windows OS, MS Office
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Βασικές γνώσεις δικτύου
  • Δίπλωμα μοτοσυκλέτας/ αυτοκίνητου
  • Γνώσεις Windows OS, Βασικές γνώσεις 3CX , Windows server (Active Directory)
  • Υπευθυνότητα, πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους

Παροχές

Προσφέρουμε άριστο εργασιακό περιβάλλον με προτεραιότητα στον εργαζόμενο, εξέλιξη, συνεχή εκπαίδευση και ανταγωνιστικές αποδοχές .
Κάθε αίτηση αντιμετωπίζεται χωρίς διακρίσεις, με υπευθυνότητα και απόλυτη εχεμύθεια.