Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/12/2022

Προσωπικό Καταστημάτων (4ωρη απασχόληση, Χαλάνδρι)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας αλυσίδας supermarket, υποψήφιους και υποψήφιες που θα στελεχώσουν τις θέσεις του Προσωπικού Καταστήματος.

Ημέρες Απασχόλησης: 5νθήμερη εργασία, Δευτέρα έως Σάββατο

Ωράριο: 4ωρη απασχόληση, κυλιόμενο ωράριο 06:00-22:00

Τοποθεσία: Χαλάνδρι

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:

  • Εξυπηρέτηση των πελατών στο χώρο των τυποποιημένων προϊόντων (ράφια) του καταστήματος
  • Ανεφοδιασμός ραφιών από τον χώρο των αποθηκών
  • Ανακύκλωση εμπορευμάτων
  • Στήσιμο προβολών
  • Έλεγχος τιμών προϊόντων
  • Έλεγχος ημερομηνιών λήξης

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Ταχύτητα και αντίληψη
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες

Παροχές

Απολαβές/ Παροχές
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Αναγνώριση επιδομάτων (πτυχίου, γάμου, προϋπηρεσίας κτλ.)
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα πολυεθνικό περιβάλλον