Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
22/04/2024

Αποθηκάριος Ηλεκτρολογικού Υλικού

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Μία από τις μεγαλύτερες & ταχύτερα αναπτυσσόμενες εταιρείες στο χώρο της εμπορίας & διανομής ηλεκτρολογικού υλικού σε όλη την Ελλάδα, στο πλαίσιο της ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, ζητά να προσλάβει Αποθηκάριο Ηλεκτρολογικού Υλικού.

Καθήκοντα
  • Παραλαβές υλικών
  • Ετοιμασία παραγγελιών
  • Διενέργεια ελέγχων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Θα εκτιμηθεί προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση & γνώση ηλεκτρολογικού υλικού.
  • Θα εκτιμηθεί εξοικείωση με Η/Υ και προϋπηρεσία σε μηχανογραφημένη αποθήκη.
  • Κάτοικος Δυτικής Θεσσαλονίκης για εύκολη πρόσβαση στο χώρο εργασίας
  • Οργανωτικές & επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Αναλυτική σκέψη, αποτελεσματική επίλυση προβλημάτων, εστίαση στα αποτελέσματα.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαρκής εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.