Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
19/4/2024

Υπεύθυνος/η Εμπορικής Διαχείρισης - Τιμολόγησης

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΔΙΑΒΑΤΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η STANCOLAC A.E. είναι Ελληνική βιομηχανία παραγωγής χρωμάτων με ηγετική θέση στον κλάδο της παρέχοντας υψηλής ποιότητας προϊόντα για περισσότερο από 40 έτη.

Διαθέτει οργανωμένο δίκτυο συνεργατών και παρουσία σε Ελλάδα και εξωτερικό. Στα πλαίσια της ανάπτυξής της ζητά υποψήφιο/α για τη θέση Υπεύθυνος-η Εμπορικής διαχείρισης-Τιμολόγησης.

Περιγραφή θέσης / Κύριες Αρμοδιότητες

  • Γραμματειακή υποστήριξη και τιμολόγηση
  • Διαχείριση παραγγελιών
  • Σύνταξη, υποβολή και παρακολούθηση τεχνοοικονομικών προσφορών
  • Ενημέρωση αρχείων και καταχωρήσεις σε ERP και CRM
  • Οργάνωση αρχείων/Αρχειοθέτηση γραφείου
  • Διεκπεραίωση των καθημερινών λειτουργιών γραμματειακής υποστήριξης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ανώτατης/ανώτερης σχολής θετικών/οικονομικών επιστημών
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση BackOffice
  • Εκτενής εμπειρία στη χρήση MS Office Suite, με έμφαση στο Excel
  • Άριστη γνώση διαχείρισης συστημάτων επιχείρησης ERP & CRM (επιθυμητή η γνώση S.E.N)
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας (C2)
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει :
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.