Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
17/04/2024

Βοηθός Λογιστηρίου & Εξυπηρέτηση πελατών

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

H DyonMed S.A., η οποία δραστηριοποιείται στην κατασκευή & εμπορία ιατροτεχνολογικών (Rapid Tests - Point of Care testing), αναζητά συνεργάτη για την πλήρωση της θέσης βοηθού λογιστηρίου και εξυπηρέτησης πελατών.

Τα καθήκοντα του συνεργάτη περιλαμβάνουν:
  • Την τιμολόγηση, τις λογιστικές καταχωρήσεις παραστατικών σε συνεργασία με λογιστήριο και άλλες λοιπές λογιστικές εργασίες
  • Την επικοινωνία με πελάτες και προμηθευτές
  • Διαχείριση e-shop

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά προσόντα:
  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ σχετικών επιστημών
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση με εμπειρία 2 τουλάχιστον ετών στην καταχώρηση παραστατικών
  • Χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή, γνώση MS office και λογιστικών προγραμμάτων (SOFTONE)

Παροχές

  • Δυνατότητα ανάπτυξης και εξέλιξης
  • Συνεχή εκπαίδευση και επιμόρφωση σε ένα πολύ εξειδικευμένο αντικείμενο
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας και προσωπικής ανάπτυξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.