Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
08/04/2024

Πολιτικός Μηχανικός / Μηχανικός Εργοταξίου

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η τεχνική - κατασκευαστική εταιρία ΦΡΙΓΚΟ ΣΤΑΛ Α.Ε., με πολυετή παρουσία και υψηλή τεχνογνωσία στο χώρο των βιομηχανικών και κτιριακών εγκαταστάσεων και κατασκευών, αναζητά Πολιτικό Μηχανικό - Μηχανικό Εργοταξίου, για εργασία στην ευρύτερη περιοχή της Θεσσαλονίκης.

Περιγραφή Θέσης
  • Διαχείριση εργοταξίου
  • Προγραμματισμός εργασιών
  • Συντονισμός συνεργείων και επίβλεψη έργου
  • Αναφορές προόδου εξέλιξης εργασιών
  • Καταγραφή καθημερινών εργασιών στο ημερολόγιο έργου
  • Σύνταξη επιμετρητικών φύλλων
  • Εφαρμογή μέτρων ασφαλείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε Κτιριακά Τεχνικά Έργα (οικιστικά, βιομηχανικά ή και ξενοδοχειακά)
  • Γνώση Microsoft Office & AUTOCAD
  • Γνώση Microsoft Project (θα θεωρηθεί προσόν)
  • Δίπλωμα οδήγησης Β' κατηγορίας

Απαραίτητες Ικανότητες

  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Διαχείριση χρονοδιαγραμμάτων και προθεσμιών
  • Εξυπηρέτηση Πελάτη
  • Αποτελεσματικότητα
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και αυστηρές προθεσμίες

Παροχές

  • Εργασία σε ένα δυναμικό, ευέλικτο και ισότιμο περιβάλλον
  • Συνεχής on the job εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες ανάπτυξης
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές με βάση τα προσόντα
  • Πρόγραμμα ιδιωτικής ασφαλιστικής κάλυψης
  • Πλήρης απασχόληση
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
Ίσες Ευκαιρίες
Η ΦΡΙΓΚΟ ΣΤΑΛ διασφαλίζει ίσες ευκαιρίες, ίση μεταχείριση και πρόσβαση για όλους τους υποψηφίους, ανεξαρτήτως φύλου, ηλικίας, αναπηρίας, θρησκείας ή πεποιθήσεων, πολιτικών ή άλλων φρονημάτων, εθνοτικής ή κοινωνικής προέλευσης, οικογενειακής κατάστασης ή σεξουαλικού προσανατολισμού.

Σημείωση Περί των Προσωπικών Δεδομένων σας
Με την αποστολή του βιογραφικού σας αποδέχεστε ότι θα παραμείνει στη βάση βιογραφικών της ΦΡΙΓΚΟ ΣΤΑΛ Α.Ε. για 6 μήνες, με τον σκοπό της αξιολόγησης της αίτησής σας για την άνωθεν θέση εργασίας καθώς και για άλλες μελλοντικές.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.