Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/01/2021

Τεχνικός Βιομηχανικού Εξοπλισμού

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εισαγωγική εταιρεία βιομηχανικού εξοπλισμού και συστημάτων αυτοματισμού με έδρα την Θεσσαλονίκη, δυναμική και διαρκώς αναπτυσσόμενη, επιθυμεί να προσλάβει Τεχνικό βιομηχανικού εξοπλισμού.

 Αρμοδιότητες & καθήκοντα:

  • Τεχνική υποστήριξη προϊόντων
  • Αποκατάσταση βλαβών
  • Καθημερινή διαχείριση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΙΕΚ / ΤΕΙ Ηλεκτρολόγου Μηχανικού ή Τεχνικού Αυτοματισμών
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2 ετών
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Ομαδικό πνεύμα, υψηλή αυτοπεποίθηση, οργανωτικές ικανότητες, ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου Β’ κατηγορίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών, αναλόγως προσόντων
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα εξέλιξης