Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/3/2024

Υπάλληλος Ανάπτυξης Εταιρικού Πελατολογίου

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη Ν. ΙΩΝΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Το κατάστημα ΝΟVA Ν. Ιωνίας αναζητά υπάλληλο να απασχοληθεί με την ανάπτυξη εταιρικού πελατολογίου.

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση υπάρχοντος εταιρικού πελατολογίου με σκοπό τη διαχείριση αιτημάτων.
  • Διατήρηση σχέσης καλής συνεργασίας με πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Αποτελεσματική και έγκαιρη ενημέρωση της βάσης δεδομένων έπειτα από κάθε κλήση καθώς και επιμελή τήρηση αρχείου
  • Τηλεφωνική προσέγγιση εταιρικών πελατών για τον ορισμό ραντεβού με εξειδικευμένο εταιρικό πωλητή

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ιδανικά εμπειρία στον χώρο της τηλεφωνικής εξυπηρέτησης
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Εξοικείωση στη χρήση Η/Υ

Παροχές

  • Πλήρης ή μερική απασχόληση
  • Μηνιαίος μισθός (έως 1000 €)
  • Επιβράβευση της απόδοσης με μηνιαίο bonus
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου και ασφάλιση
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Προνομιακές τιμές σε πακέτα σταθερής και κινητής τηλεφωνίας
  • Εκπαίδευση από έμπειρους εκπαιδευτές
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης με τη σιγουριά και τη δυναμική μιας μεγάλης πολυεθνικής εταιρείας τηλεπικοινωνιών

Εφόσον το βιογραφικό σας ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις της θέσης εργασίας θα επικοινωνήσουμε μαζί σας για να οριστεί συνάντηση.

Κάθε αίτηση αντιμετωπίζεται με υπευθυνότητα και απόλυτη εμπιστευτικότητα.