Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/06/2019

Υπάλληλος Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H lmw αναζητά για άμεση συνεργασία υποψηφίους που θα απασχοληθούν σε έργο καταχώρησης, διαχείρισης και αρχειοθέτησης ηλεκτρονικού και φυσικού αρχείου φακέλων.

Αρμοδιότητες:
  • Οργάνωση και αρχειοθέτηση φακέλων και εγγράφων για την αποτελεσματική αναζήτησή τους
  • Συλλογή δεδομένων και επεξεργασία
  • Καταχώρηση δεδομένων σε ειδική ηλεκτρονική πλατφόρμα

Απαραίτητα Προσόντα

Ο κατάλληλος υποψήφιος πρέπει να διαθέτει:
  • Άριστες γνώσεις Η/Υ
  • Οργάνωση, μεθοδικότητα, έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Διάθεση για εκμάθηση και ανάπτυξη

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Σταθερό μηνιαίο μισθό
  • Εταιρική μετακίνηση στα κεντρικά γραφεία της εταιρείας με έδρα τον Άγιο Στέφανο Αττικής
  • Διάρκεια σύμβασης ορισμένου χρόνου με δυνατότητα παράτασης συνεργασίας
  • Άρτια εκπαίδευση
  • Δυνατότητα ανάληψης πιο σύνθετων ρόλων