Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
16/04/2024

Εργάτης Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

H MASTER PLUS HR για λογαριασμό πελάτη της, βιομηχανία τροφίμων στο Περιστέρι Αττικής, αναζητά άτομα για τη θέση:

Περιγραφή θέσης

  • Εκτέλεση του προγράμματος παραγωγής
  • Εργασία στη γραμμή παραγωγής κρεατοσκευασμάτων και στη συσκευασία των προϊόντων
  • Τήρηση των κανόνων διασφάλισης ποιότητας και των διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας στην εργασία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Όχι απαραίτητη προϋπηρεσία
  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Αντοχή στην εργασία σε χαμηλές θερμοκρασίες (12ο – 14οC)
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδες

Παροχές

  • Σταθερή και πλήρης απασχόληση
  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Οργανωμένο περιβάλλον εργασίας
Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.