Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
15/04/2024

Social Media Manager - Content Creator

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Εξωτερική συνεργασία

2 ομάδες παραγωγής περιεχομένου για social media με επίκεντρο το κάθετο βίντεο αναζητούν social media creator με δυνατότητα έκδοσης τιμολογίου για σταθερή συνεργασία ημέρες Δευτέρα-Παρασκευή.

Αρμοδιότητες:

  • Δημιουργία ιδεών για tiktok videos
  • Παρουσία σε λήψεις μαζί μας
  • Θα κρατάς iphone και θα τσεκάρεις τα μικρόφωνα
  • Θα μιλάς με τον πελάτη-ήρωα του βίντεο, ξεσκαρτάρισμα του υλικού και ορισμός μοντάζ στον video editor της ομάδας,
  • Θα ανεβάζεις υλικό στα social media

Απαραίτητα Προσόντα

  • Συνέπεια
  • Ειλικρίνεια
  • Να αγαπάς τη σκληρή δουλειά και την εξέλιξη
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες

Αν σου αρέσει η ομαδική δουλειά, να δουλεύεις σε γραφείο & στο σπίτι σου & έξω μαζί μας, σε περιμένουμε να μάθεις περισσότερα!

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.