Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/4/2024

Εργάτης παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρεία Sucre που δραστηριοποιείται στην εμπορία και συσκευασία ζάχαρης στον Ασπρόπυργο, ζητεί εργάτη για την παραγωγή.

Χειρωνακτική εργασία στις μηχανές συσκευασίας ζάχαρης.

Στις κύριες αρμοδιότητες περιλαμβάνονται:

  • Εκτέλεση των εργασιών σύμφωνα με τις οδηγίες που έχουν δοθεί για τη θέση.
  • Τήρηση των ισχυόντων κανονισμών και προτύπων ασφαλείας.
  • Τήρηση του προγράμματος παραγωγής.
  • Διασφάλιση της ποιότητας των παραγόμενων προϊόντων.
  • Αναφορά στον προϊστάμενο βάρδιας των τεχνικών παρατηρήσεων σχετικών με την εύρυθμη λειτουργία των μηχανών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες.
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες (πρωινή - απογευματινή) θα προτιμηθεί.

Παροχές

  • Μόνιμη θέση εργασίας, πλήρης απασχόληση
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου.
  • Καθαρός Μισθός 900€
  • Ασφάλιση, δώρα, επιδόματα, ένσημα
  • Ημέρες εργασίας: Δευτέρα - Παρασκευή
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.