Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/04/2024

Εξωτερικός Πωλητής

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Mydema είναι μια πλατφόρμα τεχνητής νοημοσύνης που δημιουργήθηκε για να φέρει σε επαφή τον αποστολέα με μεταφορικές εταιρείες. Προκειμένου να δημιουργήσουμε το δίκτυο υπηρεσιών μας, συνεργαζόμαστε με επιχειρήσεις λιανικής - χονδρικής πώλησης και εταιρείες μεταφορών.

Είσαι δυναμικός, επικοινωνιακός και έχεις πάθος για τις πωλήσεις;;;

Αρμοδιότητες

  • Δημιουργία πελατολογίου και ανάπτυξη νέων επιχειρηματικών ευκαιριών
  • Επισκέψεις και παρουσιάσεις σε πελάτες (μεταφορικές εταιρείες) σε Θεσ/νίκη και Αθήνα
  • Ανάλυση ποιοτικών και ποσοτικών δεδομένων
  • Εκπαίδευση πελατών στη χρήση λογισμικού
  • Κατανόηση αναγκών και προσφορά εξατομικευμένων λύσεων
  • Παρακολούθηση των τάσεων του κλάδου
  • Ανάλυση του ανταγωνισμού και αναγνώριση ευκαιριών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες με ευχέρεια λόγου και διαπραγμάτευσης
  • Φροντίδα για την αποτελεσματική προβολή της εικόνας της εταιρείας
  • Σοβαρότητα, επαγγελματισμός, υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Ευχάριστη διάθεση και όρεξη για εκμάθηση νέων αντικειμένων
  • Ικανότητα ομαδικής εργασίας, προγραμματισμού εργασιών, τήρησης χρονοδιαγραμμάτων
  • Κάτοχος διπλώματος επιβατικού αυτοκινήτου
  • Μόνιμος κάτοικος Θεσ/νίκης με δυνατότητα ταξιδιών και σε άλλες περιοχές

Παροχές

Τι προσφέρουμε

  • Ανταγωνιστικό μηνιαίο πακέτο αποδοχών
  • Ασφάλιση ΙΚΑ
  • Υψηλά bonus βάσει ατομικής επίτευξης στόχων
  • Σύμβαση εργασίας αορίστου χρόνου
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο
  • Φιλικό και υποστηρικτικό εργασιακό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.