Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
17/04/2024

Πωλητής

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΔΡΟΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Ζητείται Πωλητής από την εταιρεία MADONNA UPPERMARKET - FRESH MARKET DELI AE στη Δροσιά Αττικής.

Αρμοδιότητες:

  • Άψογη εξυπηρέτηση πελατών με στόχο την αύξηση των πωλήσεων, δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης με τους πελάτες
  • Αναπλήρωση, τακτοποίηση και σωστή παρουσίαση των προϊόντων
  • Ταμειακή διαχείριση
  • Διενέργεια απογραφών
  • Τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας στον χώρο εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3-5 ετών σε παρόμοια θέση (απαραίτητη)
  • Παρατηρητικότητα, μεθοδικότητα και αποφασιστικότητα
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Δυναμική και επικοινωνιακή προσωπικότητα
  • Ικανότητα να λειτουργεί αποτελεσματικά υπό συνθήκες πίεσης
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες και Σάββατο - Κυριακή.
  • Γνώση αγγλικών και γνώσεις Η/Υ

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.