Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
15/4/2024

Γραμματεία σε Διαγνωστικό Κέντρο

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Πρότυπο ιδιωτικό πολυϊατρείο στο Χαλάνδρι ζητά Γραμματεία διαγνωστικού κέντρου.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Γραμματειακή υποστήριξη, υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών
  • Καταχώρηση εξετάσεων και παράδοση αποτελεσμάτων
  • Τηλεφωνικό κέντρο και προγραμματισμός ραντεβού
  • Συντονισμός και συνεργασία με επιμέρους τμήματα
  • Δακτυλογράφηση ιατρικών γνωματεύσεων
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Αποστολή e-mail

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα που απαιτούνται:
  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ ή ΙΕΚ
  • Γνώση τυφλού συστήματος δακτυλογράφησης
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και MS Office
  • Συνέπεια, υπευθυνότητα, ομαδικό πνεύμα εργασίας και άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Δυνατότητα απασχόλησης σε διάφορες βάρδιες
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση στον τομέα της υγείας
  • Ομαδικό πνεύμα, αξιοπιστία, υπευθυνότητα

Παροχές

Η Εταιρεία προσφέρει:
  • Αμοιβή αντίστοιχη των προσόντων και της θέσης εργασίας
  • Μισθολογική σταθερότητα
  • Διαρκή εκπαίδευση και επιμόρφωση
  • Άριστες συνθήκες εργασίας – Σύγχρονο Ιατροτεχνολογικό εξοπλισμό
  • Δυνατότητα εξέλιξης με αξιοκρατικά κριτήρια στην ιεραρχία της γραμματείας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.