Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/01/2019

Υπάλληλος Γραφείου - Γραμματειακή Υποστήριξη

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Grekodom Development, μέλος του ομίλου Mouzenidis Group, αναζητάει γραμματέα στο κεντρικό της γραφείο, στη Θεσσαλονίκη.

Κύριες Αρμοδιότητες:

• Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
• Διαχείριση αλληλογραφίας ελληνική - αγγλική - ρωσική
• Αρχειοθέτηση
• Εξυπηρέτηση πελατών στο χώρο του γραφείου

Απαραίτητα Προσόντα

• Άριστη γνώση Αγγλικών (γραπτά & προφορικά)
• Άριστη γνώση Ρωσικών (γραπτά & προφορικά)
• Άριστη γνώση H/Y (Microsoft Office Πακέτο)
• Multitasking και οργανωτικό πνεύμα
• Υψηλή επικοινωνιακή ικανότητα και δυνατότητα διαχείρισης και εξυπηρέτησης πελατών
• Ομαδικότητα και συνεργασία