Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/3/2017

ΠΩΛΗΤΗΣ SOFTWARE & ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Πωλητής Software & Διαδικτυακών Υπηρεσιών

Περιγραφή Θέσης

  • Παρουσίαση των προϊόντων της εταιρίας σε δυνητικούς & υφιστάμενους πελάτες
  • Διαχείριση & ανάπτυξη πελατολογίου
  • Έρευνα αγοράς / ανταγωνισμού
  • Παρακολούθηση των πελατών μετά την πώληση

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων

  • Απόφοιτος/ η Λυκείου/ΙΕΚ/ΤΕΙ/AEI
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε ρόλο πωλήσεων ή εξυπηρέτησης πελατών
  • Άριστο χειρισμό Η/Υ
  • Άριστη γνώση MS Office (Word, Excel)
  • Καλή γνώση των Social Media
  • Εμπειρία σε οποιοδήποτε Content Management System (π.χ. Joomla) θα εκτιμηθεί
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Κάτοχος Διπλώματος Ι.Χ.
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, διαπραγμάτευσης & οργάνωσης

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εκπαίδευση, συνεχής ενημέρωση & παροχή εργαλείων για αποτελεσματική απόδοση