Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/4/2024

Software Engineer για Softone ERP

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΠΑΙΑΝΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Λητώ, τα Βρεφικά Πολυκαταστήματα, με ηγετική θέση στον κλάδο, ζητούν Software Engineer για Softone ERP, για τα κεντρικά γραφεία τους στην Παιανία.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη και υποστήριξη του προγράμματος Softone
  • Ανάληψη και υλοποίηση projects
  • Άμεση συνεργασία με όλα τα τμήματα της εταιρείας
  • Οn-site εργασία

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου:

  • Σπουδές Πληροφορικής
  • Γνώση ERP συστήματος Softone με εμπειρία σε εγκαταστάσεις Softone τουλάχιστον 2 έτη
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία, ευελιξία, προσαρμοστικότητα
  • Οργανωτικές δεξιότητες, ομαδικότητα, πνεύμα συνεργασίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Θα εκτιμηθούν:

  • Εμπειρία στο πακέτο WMS Logistics της Mantis
  • Γνώση Javascript

Παροχές

Προσφέρουμε:

  • Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Σταθερή συνεργασία με σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Προοπτικές εξέλιξης

Στο τελικό στάδιο θα ζητηθούν συστάσεις.