Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/4/2021

Softone ERP Developer

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η INFOPARTNERS παρέχει λύσεις προϊόντων Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών, ενώ μεταξύ άλλων αποτελεί έναν από τους πλέον εξειδικευμένους συνεργάτες της Softone.

Προτίθεται να προσλάβει ή/και να συνεργαστεί με Softone ERP Developer για ανάπτυξη και προγραμματισμό custom λύσεων, όπως επιμέρους διασυνδέσεις κατά την ανάπτυξη και υλοποίηση μηχανογραφικών έργων και εφαρμογών Softone.

Η θέση αφορά πλήρη, μερική απασχόληση ή τη σύναψη εξωτερικής συνεργασίας.

Αρμοδιότητες:

  • Ικανότητα ως προς την κατανόηση των αναγκών Επικοινωνίας και Προγραμματισμού
  • Οργάνωση ανάλυσης, σχεδίασης και προγραμματισμού custom λύσεων Softone ERP
  • Ικανότητα Προγραμματισμού και Ανάπτυξης Λύσεων, Debugging, Testing
  • Ικανότητα στην αντιμετώπιση και επίλυση προβλημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η Ανώτατης/Ανώτερης σχολής Πληροφορικής
  • 1-3 έτη σε αντίστοιχο εργασιακό περιβάλλον
  • Άριστη γνώση Microsoft SQL Server και Management Studio
  • Designing database tables and structures
  • Creating views, functions, stored procedures etc.
  • Developing SQL queries for integration with other applications
  • Creating database triggers for automation
  • Άριστη γνώση JavaScript ή/και άλλης γλώσσας OPP
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας με πελάτες και συνεργάτες
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Δίπλωμα οδήγησης, κάτοχος οχήματος
  • Softone Certifications
  • Εμπειρία για custom development σε περιβάλλον Softone ERP
  • Εμπειρία custom development σε άλλα ERP συστήματα
  • Εξαιρετική εμπειρία Βάσεων Δεδομένων MS SQL

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο περιβάλλον επικοινωνίας και συνεργασίας
  • Συνεχής εκμάθηση και εκπαίδευση
  • Πιστοποιήσεις Softone & Δυνατότητες Εξέλιξης