Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/4/2024

Υπάλληλος Τμήματος Αγορών - Προμηθειών

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία EUROLAMP, με δραστηριότητα την εισαγωγή και εμπορία προϊόντων φωτισμού, ηλεκτρολογικού υλικού και χριστουγεννιάτικων ειδών, αναζητά Υπάλληλο Τμήματος Αγορών-Προμηθειών.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Άνοιγμα νέων κωδικών στο ERP, συλλογή και καταχώρηση των τεχνικών χαρακτηριστικών των προϊόντων
  • Επικοινωνία με τους προμηθευτές του εξωτερικού και συλλογή των απαραίτητων εγγράφων
  • Παραλαβή και έλεγχος των δειγμάτων, τοποθέτηση των αντίστοιχων barcodes
  • Παρακολούθηση της σωστής τοποθέτησης και σήμανσης των δειγμάτων στον εκθεσιακό χώρο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο με εξειδίκευση Οικονομικών ή Logistics
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Εξοικείωση με ERP προγράμματα και Η/Υ
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου και κάτοχος Ι.Χ.

Παροχές

  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.