Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

06/07/2016

Βοηθητικό Προσωπικό Κουζίνας (Μεσόγεια)

Εστίαση

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. Η Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρείας που δραστηριοποιείται στο χώρο της εστίασης, αναζητά πέντε (5) άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης

  • Διατήρηση καθαρού εργασιακού χώρου βάσει των κανόνων υγιεινής της εταιρείας
  • Προετοιμασία τελικών πιάτων βάσει συγκεκριμένων οδηγιών
  • Εξασφάλιση της έγκαιρης αποθήκευσης των τροφίμων

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων

  • Απόφοιτοι Λυκείου/ΙΕΚ/ΤΕΙ
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή
  • Ομαδικότητα και εργατικότητα
  • Ικανότητα οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας
  • Κατοχή πιστοποιητικού υγειονομικού ενδιαφέροντος

Παροχές

Παροχές Εταιρείας

  • Σταθερές αποδοχές βάσει προσόντων
  • Εργασία σε ένα ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον