Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
10/4/2024

Εργάτης Μαρίνας

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΠΑΛΙΟΥΡΙ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Περιγραφή

Θέση: Εργάτης Μαρίνας
Τοποθεσία: Παλιούρι Χαλκιδικής
Διάρκεια συνεργασίας: Εποχιακή

Περιγραφή Εταιρείας: Το Miraggio Thermal Spa Resort είναι ένα δυναμικό και καινοτόμο θέρετρο που δεσμεύεται για την αριστεία και την ανάπτυξη.

Περιγραφή θέσης: Η θέση σχετίζεται με την υποστήριξη των εργασιών που άπτονται της καλής λειτουργίας της Μαρίνας.

Καθήκοντα:

  • Αγκυροβόληση σκαφών.
  • Καλωσόρισμα των επισκεπτών της Μαρίνας.
  • Καθαρισμός αποβάθρας.
  • Επιθεώρηση και αναφορά ζημιών.
  • Έλεγχος εγκαταστάσεων της αποβάθρας.
  • Συντήρηση και επισκευή εγκαταστάσεων.
  • Παροχή βοήθειας στην έναρξη - ανύψωσης πλοίων από τη ράμπα.
  • Συμμόρφωση με τις πολιτικές ασφάλειας, τις πολιτικές της εταιρείας, τα περιβαλλοντικά πρότυπα, τους νόμους του κράτους και τις οδηγίες εργασίας του ΟΣΔ που εφαρμόζει το ξενοδοχείο.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα ταχυπλόου.
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Ομαδικότητα, εργατικότητα, συνέπεια.
  • Προσανατολισμός στη λεπτομέρεια και μεθοδικότητα.
  • Επαγγελματική και ευγενική συμπεριφορά.
  • Φυσική κατάσταση και ευελιξία στην κίνηση.
  • Ευέλικτος και συνεργάσιμος χαρακτήρας, με επαγγελματική και ευγενική συμπεριφορά.

Επιπλέον πληροφορίες : Προσφέρουμε Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών,6-8 μήνες απασχόληση, εκπαίδευση σε υψηλά στάνταρ παροχής υπηρεσιών και προοπτικές εξέλιξης, εργασία σε ένα ευχάριστο, δυναμικό και αναπτυσσόμενο επαγγελματικό περιβάλλον, διατροφή και στέγαση (για όσους δεν είναι μόνιμοι κάτοικοι Κασσάνδρας).

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα. Θα επικοινωνήσουμε στο προσεχές διάστημα μόνο με όσους επιλεγούν για συνέντευξη.

Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας σύμφωνα με τον Γενικό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων (GDPR).

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.