Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/6/2022

Πωλητής -Ταμίας σε κατάστημα κινητής τηλεφωνίας

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΔΡΑΜΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το κατάστημα Γερμανός Δράμας αναζητά για στελέχωση στην θέση Πωλητή και Ταμία άτομα με διάθεση, όρεξη, χαμόγελα, υπευθυνότητα και εργατικότητα. Αν θες να μάθεις, να δουλέψεις και να εξελιχθείς στον μεγαλύτερο πάροχο τηλεπικοινωνίων και Ιντερνετ στην Ελλάδα και σε ενα περιβάλλον με γεμάτο με gadget , smartphone και την τελευταία λέξη της τεχνολογίας σε περιμένουμε.

Κύριο αντικείμενο/αρμοδιότητες:

  • Προώθηση προϊόντων/υπηρεσιών τεχνολογίας σε νέους και υφιστάμενους πελάτες, με σκοπό την ικανοποίηση των αναγκών τους και την επίτευξη του στόχου πωλήσεων
  • Εξυπηρέτηση υφιστάμενων και νέων πελατών και ανάπτυξη σχέσεων εμπιστοσύνης
  • Διαχείριση των καθημερινών ταμειακών αναγκών του καταστήματος(για την θέση του ταμία).

Απαραίτητα Προσόντα

  • Διάθεση, ομαδικότητα, ενθουσιασμός και όρεξη για εργασία
  • Απολυτήριου Λυκείου
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και MS Office
  • Καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Αναπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Εστίαση στην επίτευξη αποτελέσματος βάσει στόχων
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών και επίλυσης προβλημάτων
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (άνδρες υποψήφιοι)

Επιθυμητά προσόντα:

  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Γνώση προϊόντων τεχνολογίας και τηλεπικοινωνιών

Παροχές

  • Σταθερό μισθό με δυνατότητες εξέλιξης + επιπλέον bonus επίτευξης στόχων + Τηλεπικοινωνιακες παροχές κινητού, σταθερού τηλεφωνού και cosmote TV .
  • Μοντέρνο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση σε θέματα πωλήσεων και νέες τεχνολογίες
  • Προοπτικές εξέλιξης