Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/3/2021

Τεχνίτης (ειδίκευση στον οικοδομικό κλάδo)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, εκ μέρους πελάτης της, πολυεθνικής εταιρείας που δραστηριοποιείται στον κατασκευαστικό τομέα, αναζητά υποψήφιο που θα καλύψει την θέση του Τεχνίτη. Ο κάτοχος της θέση θα αναλάβει την παρουσίαση δομικών και διακοσμητικών υλικών της εταιρίας, με έδρα την Αθήνα.

Αρμοδιότητες:
Ο κάτοχος της θέσης αναφέρεται στον/στην Technical Sales Manager, έχοντας ως βασικές αρμοδιότητες :
  • Πρακτική επίδειξη προϊόντων (συστήματα γυψοσανίδων/δαπέδων, θερμοπρόσοψη, σοβάδες)
  • Τεχνική υποστήριξη-πώληση σε συνεργεία και κατασκευαστές
  • Υποστήριξη σε εκπαιδευτικές ενέργειες
  • Συμμετοχή σε κλαδικές εκθέσεις

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη η εμπειρία ως Τεχνίτης στον οικοδομικό κλάδο
  • Απόφοιτος ΕΠΑΛ / ΙΕΚ Δομικών Έργων (Τεχνικός, Σχεδιαστής)
  • Εμπειρία σε τεχνικές πωλήσεις επιθυμητή
  • Ισχυρές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Δυνατότητα ταξιδίων (κατά μέσο όρο 1 ταξίδι/2μηνο)
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ (Office)

Παροχές

  • Σταθερός Μηνιαίος μισθός
  • Ιδιωτική Ασφάλιση
  • Εταιρικό όχημα (van)
  • Εταιρικό κινητό και laptop
  • Σύμβαση Αορίστου χρόνου
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης