Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/11/2017

Γραφίστας Παραγωγής

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

H εταιρεία μας, τεχνική διαφημιστική με έδρα στη Νέα Ιωνία, αναζητά άτομα για την στελέχωση ενός δυναμικού τμήματος σχεδιασμού & εκτυπώσεων μεγάλων διαστάσεων.

Η επιχείρηση ζητά να προσλάβει Γραφίστα με τις παρακάτω κύριες αρμοδιότητες:

  1. Δημιουργία εικαστικών
  2. Προσαρμογές εικαστικών
  3. Συνεργασία με το τμήμα παραγωγής ψηφιακών εκτυπώσεων μεγάλων διαστάσεων
  4. Δημιουργία εντολών και έλεγχος αποτελέσματος παραγωγής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Γραφιστικής
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση άνω των 3 ετών
  • Γνώση Illustrator, Photoshop απαραίτητη
  • Εμπειρία χειρισμού εκτυπωτών μεγάλων διαστάσεων θα εκτιμηθεί.
  • Γνώση μετεκτυπωτικών εργασιών (πλαστικοποίηση,κόψιμο) θα εκτιμηθεί.
  • Γνώση προγραμμάτων RIP θα εκτιμηθεί.
  • Τυχόν στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες
  • Δίπλωμα οδήγησης

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.