Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/04/2024

Εκπαιδευτής Πληροφορικής

Εκπαίδευση

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ο Εκπαιδευτικός Όμιλος ΔΕΛΤΑ 360 στη Θεσσαλονίκη αναζητά να προσλάβει Εκπαιδευτή Πληροφορικής που να έχει εμπειρία στο Full Stack Development με Angular, Node JS, Firebase, Elastic Search και Docker.

Τα καθήκοντα περιλαμβάνουν:

  • Σχεδιασμό και υλοποίηση front και back end website apps
  • Χρήση Angular Typescript για Front-End και Node JS για Back-End
  • Δημιουργία και διαχείριση βάσεων δεδομένων και servers
  • Εργασία με MongoDB, Firebase και Elastic Search
  • Σχεδίαση και ανάπτυξη APIs
  • UX - UI
  • Γνώση Git και Docker
  • Ανάλυση και βελτίωση ψηφιακών μέσων προβολής
  • SEO

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία στον τομέα του Full Stack Development
  • Άριστες γνώσεις σε Angular, Node JS, MongoDB, Firebase και Elastic Search
  • Πτυχίο Τριτοβάθμιας εκπαίδευσης στην Πληροφορική
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδα
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και διδακτική ικανότητα

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.