Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/04/2021

MERCHANDISER (Κλάδος: τρόφιμο)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρωπίνου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. Η Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής βιομηχανίας τροφίμων, αναζητά (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
• Παρακολούθηση και διαχείριση σημείων πώλησης, supermarket
• Λήψη παραγγελιών
• Επίτευξη στόχων πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος/η τουλάχιστον Λυκείου
• Προϋπηρεσία 1-2 έτη σε πωλήσεις στον κλάδο του φρέσκου τρόφιμου
• Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών
• Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, διαπραγμάτευσης και ευελιξίας
• Άνεση στη δημιουργία διαπροσωπικών σχέσεων

Παροχές

• Μηνιαίος σταθερός μισθός
• Εταιρικό κινητό
• Εταιρικό αυτοκίνητο και έξοδα μετακίνησης
• Bonus βάσει επίτευξης στόχων