Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
7/4/2024

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ BACK OFFICE

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΣΙΝΔΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

  • Η Εταιρεία DECOLAB που δραστηριοποιείται στο κλάδο των πλακιδίων και ειδών υγιεινής επιθυμεί να προσλάβει υπάλληλο back office για το κατάστημα της Θεσσαλονίκης στην περιοχή της Σίνδου.
Οι αρμοδιότητες περιλαμβάνουν τα εξής:
  • Παραγγελιοληψία
  • Επικοινωνία με το εμπορικό τμήμα για τη διαχείριση των παραγγελιών
  • Προγραμματισμός ημερήσιας παράδοσης των προϊόντων
  • Παρακολούθηση της ομαλής παράδοσης των προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/ η Λυκείου/ ΤΕΙ/ ΑΕΙ
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε θέση εξυπηρέτησης πελατών, ιδανικά σε διαχείριση παραγγελιών
  • Απαραίτητη γνώση λογιστικού προγράμματος ERP
  • Άριστη γνώστη MS Office
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Ευγένεια, διάθεση για εργασία
  • Κάτοχος Ι.Χ. αυτοκινήτου

Παροχές

  • Άριστες συνθήκες εργασίας περιβάλλον
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε μια δυναμική και αναπτυσσόμενη εταιρεία

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.