Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/3/2024

Spa Therapist

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΑΡΙΣΤΗ - ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ | ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Το Aristi Mountain Resort and Villas στα Ζαγοροχώρια, μέλος της Beyond Green, αναζητά:

Αρμοδιότητες
  • Προτεινόμενη πώληση (suggestive selling)
  • Γνώση ευρείας γκάμας θεραπειών και φυσικοθεραπείας
  • Ικανότητα προώθησης και πώλησης υπηρεσιών και προϊόντων
  • Επίβλεψη εγκαταστάσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Αγγλικών, η άριστη γνώση πρόσθετης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά, πηγαία ευγένεια και εξωστρέφεια
  • Πνεύμα συνεργασίας
  • Πνεύμα φιλοξενίας
  • Χαμόγελο
  • Ομαδικότητα

Παροχές

  • Την ευκαιρία να αναπτυχθείς σε μια δυναμική ομάδα, πολλές προκλήσεις, δημιουργικότητα
  • Εκπαίδευση που θα σε προετοιμάσει ώστε να εξελιχθείς γρήγορα μέσω σεμιναρίων, τόσο σε βασικές αρχές εξυπηρέτησης πελατών όσο και σε ειδικά προσανατολισμένες στον τουρισμό
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές βάσει προσόντων
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε συνεχώς εξελισσόμενο και πολυτελές περιβάλλον
  • Διαμονή – διατροφή
  • 12μηνη ή εποχική απασχόληση