Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/3/2024

Χειριστής Μηχανημάτων Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Agrohellas A.E., ταχέως αναπτυσσόμενη εμπορική εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο των αγροτικών προϊόντων, πρώτων υλών και προσθετικών ζωοτροφών, αναζητά για το υποκατάστημα της στη Βιομηχανική Περιοχή Θεσσαλονίκης:

Χειριστή Μηχανημάτων Παραγωγής

Ο Χειριστής Μηχανημάτων μεταξύ άλλων θα αναλάβει τις παρακάτω αρμοδιότητες:

  • Χειρισμός μηχανών παραγωγικής διαδικασίας
  • Αλλαγή λειτουργίας παραγωγικών γραμμών ανάλογα με το προϊόν
  • Έλεγχος παραγωγικής διαδικασίας και επίλυση τυχόν προβλημάτων
  • Τήρηση διαδικασιών ποιοτικού ελέγχου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητες τεχνικές ή ηλεκτρολογικές γνώσεις
  • Απαραίτητη σχετική προϋπηρεσία
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Οργανωτικότητα και ικανότητα εργασίας υπό πίεση

Παροχές

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητες εκπαίδευσης και επαγγελματικής ανάπτυξης σε μία δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία.

Σε όλες τις επαφές θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια. Αξιολογείται το σύνολο των εισερχόμενων βιογραφικών σημειωμάτων για τη συγκεκριμένη θέση, και ακολουθεί επικοινωνία για ορισμό συνέντευξης με όσους-ες υποψηφίους-ες ανταποκρίνονται στο προφίλ της θέσης. Με την αποστολή του βιογραφικού σας συναινείτε στην επεξεργασία των προσωπικών σας δεδομένων, στα πλαίσια του Γενικού Κανονισμού για την Προστασία Δεδομένων (GDPR) και του Ν. 4624/2019.