Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/03/2024

Picker

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Αναζητάς εργασία ως Picker σε μία Ελληνική εταιρία παιχνιδιών στο Περιστέρι; Ενδιαφέρεσαι για άμεση απασχόληση με πρωινό ωράριο;

Αν ναι, τότε μη διστάσεις να κάνεις την αίτηση σου!

Ως Picker οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:
  • Μεταφορά και τακτοποίηση προϊόντων
  • Διαλογή, φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων
  • Εκτέλεση παραγγελιών
  • Χρήση σκάνερ παραγγελιών
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

Ο ιδανικός υποψήφιος για την θέση του Picker θα πρέπει να διαθέτει:
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητα μεταφοράς μικρού έως μεσαίου μεγέθους συσκευασιών
  • Εργατικότητα
  • Οργανωτικές δεξιότητες

Παροχές

Για την θέση του Picker η εταιρεία προσφέρει:
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρία ανανέωσης σύμβασης

Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση του Picker στo Περιστέρι μπορείς να κάνεις την αίτησή σου τώρα!

Για περισσότερες πληροφορίες κάλεσε στο +30 6955469448 και μπορείς να ζητήσεις την Δήμητρα Σκολή.  #bluecollars

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.