Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/03/2023

Αποθηκάριος

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΚΙΑΘΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

O ξενοδοχειακός όμιλος Santikos Collection αναζητεί Αποθηκάριο για να ενταχθεί στην ομάδα του ξενοδοχείου Princess Skiathos.

Αρμοδιότητες
  • Εκφόρτωση εμπορευμάτων.
  • Εκτέλεση παραγγελιών.
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας της αποθήκης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Ικανότητα μεταφοράς μικρού έως μεσαίου μεγέθους συσκευασιών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Επιθυμητή η κατοχή πιστοποιητικού υγειονομικού ενδιαφέροντος
  • Δυνατότητα απασχόλησης σε χειρωνακτική εργασία
  • Δυνατότητα εργασία σε συνθήκες χαμηλών θερμοκρασιών (ψύξη, κατάψυξη)

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαμονή
  • Πλήρης διατροφή κατά τη διάρκεια λειτουργίας του ξενοδοχείου
  • Εργασία σε επαγγελματικό περιβάλον και καλό κλίμα συνεργασίας
  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης και εξέλιξης