Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/09/2020

Yπάλληλος Εμπορικού Τμήματος - Διαχείρηση eshop (Prestashop)

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΠΛΗΣΙΟΝ ΚΤΕΛ ΚΗΦΙΣΟΥ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία βρεφικών ειδών με έδρα πλησίον του ΚΤΕΛ Κηφισού ζητά Υπάλληλο εμπορικής διαχείρισης - Διαχειριστή EShop.

Kύριες Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Παραγγελιοληψία & Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση eshop ( ανέβασμα προϊόντων, αποθεμάτων)
  • Καταχώρηση Εισπράξεων & Έκδοση πιστωτικών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Επικοινωνιακή ευχέρεια
  • Εμπειρία σε eshop (Prestashop)
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση παραγγελιοληψίας
  • Βασικές λογιστικές γνώσεις (καταχώρηση εισπράξεων, έκδοση πιστωτικών κλπ) θα εκτιμηθούν

Παροχές

  • Πενθήμερη εργασία
  • Άριστο περιβάλλον & συνθήκες εργασίας
  • Ωράριο 10:00 - 16:00