Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/5/2023

Υπάλληλος Παντοπωλείου

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΝΟΤΙΟ ΑΙΓΑΙΟ | ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Στην Ergon ψάχνουμε για ενθουσιώδεις και γεμάτους όρεξη ανθρώπους για να στελεχώσουν την ομάδα μας. O ιδανικός υποψήφιος είναι εκείνος που έχει πάθος γι' αυτό που κάνει και είναι πρόθυμος να μετατρέψει την επίσκεψη στον χώρο μας σε μια μοναδική εμπειρία για τον επισκέπτη.

Αυτή τη στιγμή αναζητούμε:

Υπάλληλο Παντοπωλείου για το κατάστημα Volcan on the Rocks.

Περιγραφή θέσης:

  • Καλείστε να αναλάβετε ποικίλες εργασίες στο κατάστημα, όπως την τακτοποίηση των εμπορευμάτων και της αποθήκης, τη διαχείριση των αποθεμάτων και την προετοιμασία των απογραφών.
  • Φροντίζετε για την εξυπηρέτηση των πελατών και ασχολείστε με τη διάταξη και την παρουσίαση των εμπορευμάτων, την εφαρμογή των κανονισμών υγιεινής και καθαριότητας και τη σωστή συντήρηση των προϊόντων.
  • Είστε ενήμεροι σχετικά με τους κωδικούς του τμήματός σας και έχετε διάθεση να παρέχετε τις γνώσεις σας στους πελάτες και στο προσωπικό όταν αυτό σας ζητηθεί.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Έχετε ευχάριστη προσωπικότητα και είστε φιλικοί και εξυπηρετικοί με τους πελάτες.
  • Σας αρέσουν η ομαδική δουλειά και οι κοινοί στόχοι.
  • Είστε προσηλωμένοι στη λεπτομέρεια.
  • Εμπνέετε σιγουριά και εμπιστοσύνη στους συναδέλφους και στην ομάδα σας.
  • Η άριστη χρήση αγγλικών είναι απαραίτητη.
  • Έχετε εμπειρία και πάθος για τα ελληνικά παραδοσιακά προϊόντα.
  • Έχετε προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (παντοπωλείο, ιχθυοπωλείο, μανάβικο).
  • Η γνώση ιχθυοπωλείου θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως.

Παροχές

  • Ευκαιρία για να χαράξετε τη δική σας πορεία και καριέρα.
  • Εργάζεστε σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον αναλαμβάνοντας μια ποικιλόμορφη εργασία.
  • Απολαμβάνετε ένα ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και προνομίων (συμπεριλαμβάνεται διαμονή & διατροφή)

Αν είσαι έτοιμος να βοηθήσεις να δημιουργήσουμε όμορφες εμπειρίες σε ένα άνετο, διασκεδαστικό και με γρήγορους ρυθμούς εργασιακό περιβάλλον, να μας στείλεις το βιογραφικό σου. Ανυπομονούμε να σε γνωρίσουμε!