Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
17/4/2024

Βοηθός Λογιστή

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ανώνυμη εταιρία στη Θεσσαλονίκη, αναζητά για ένταξη στην ομάδα της Βοηθό λογιστή για πλήρη απασχόληση.

Κύριες αρμοδιότητες:
  • Καταχώρηση παραστατικών
  • Καταχώρηση κινήσεων τραπεζών
  • Έκδοση παραστατικών
  • Ενημέρωση καρτελών πελατών και προμηθευτών
  • Συμφωνίες υπολοίπων με πελάτες και προμηθευτές
  • Υποστηρικτικές εργασίες λογιστηρίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ
  • Γνώση χρήσης του εμπορικού προγράμματος PYLON της EPSILONNET.
  • Άριστη χρήση Office
  • Με οργανωτικές ικανότητες
  • Τήρησης προθεσμιών με συνέπεια και επαγγελματισμό
  • Καλή γνώση αγγλικών (προφορικά και γραπτά)

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Αορίστου χρόνου

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.