Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/10/2019

Γραμματειακή Υποστήριξη Πολυϊατρείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΜΑΡΟΥΣΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ιδιωτικό Πολϋιατρείο που δραστηριοποιείται στο Μαρούσι αναζητά υποψήφια ως Υπάλληλο Γραμματειακής Υποστήριξης.

Η υποψήφια θα εργάζεται με κύριες αρμοδιότητες:
  • Υποδοχή και αποχώρηση ασθενών
  • Ηλεκτρονική Διαχείριση/Καταχώρηση Ασθενών-Εξετάσεων-Ιατρικών Πράξεων
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων, fax και e-mail
  • Διαχείριση εισερχόμενης και εξερχόμενης αλληλογραφίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία (Γνώση Εργαστηριακών Εξετάσεων)
  • Γνώση Η/Υ: Word, Excel, Outlook και fax
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας, γνώση επιπλέον γλωσσών θα συνεκτιμηθεί
  • Ευχέρεια γραπτού και προφορικού λόγου
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις
  • Ικανότητα άριστης εξυπηρέτησης, ευγένεια και υπευθυνότητα
  • Επαγγελματική εμφάνιση

Παροχές

  • Μισθός και ασφάλιση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας