Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/2/2020

Πολιτικός Μηχανικός - Αρχιτέκτονας

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Τεχνική εταιρεία στην Αθήνα ζητά για μόνιμη συνεργασία Πολιτικός Μηχανικός - Αρχιτέκτονας (CON30/2020).

Περιγραφή Θέσης

  • Οργάνωση και επίβλεψη εργασιών και χρονοδιαγραμμάτων έργων
  • Διαχείριση ανθρώπινου δυναμικού εργοταξίων
  • Δημιουργία και καλλιέργεια σχέσεων με εξωτερικούς συνεργάτες
  • Επικοινωνία και ενημέρωση της Διοίκησης για την πρόοδο των έργων
  • Διαχείριση αρχείων έργων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολυετή εργοταξιακή εμπειρία στην επίβλεψη και διαχείριση οικοδομικών έργων
  • Γνώση Η/Υ και προγραμμάτων CAD
  • Γνώση της σχετικής νομοθεσίας (ΝΟΚ, ν4495/17, κλπ)
  • Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους
  • Θα εκτιμηθεί η εμπειρία σε γεωτεχνικά έργα, επίβλεψης σε έργα αντιστήριξης και σε έργα ενίσχυσης ή/και αποκατάστασης διατηρητέων κτιρίων

Παροχές

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστες συνθήκες εργασίας και προοπτικές εξέλιξης