Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
16/04/2024

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη XΑΝΙΑ ΚΡΗΤΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Αναζητάς εργασία ως Αποθηκάριος στα Χανιά;

Θέλεις να ενταχθείς στο δυναμικό μεγάλης εταιρείας εμπορίας καυσίμων;

Αν 'ναι' ,τότε μη διστάσεις να κάνεις την αίτηση σου!

Ως Αποθηκάριος οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:
  • Μεταφορά και τακτοποίηση προϊόντων
  • Διαλογή, φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων
  • Εκτέλεση παραγγελιών
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

Ο ιδανικός υποψήφιος για την θέση του Αποθηκάριου θα πρέπει να διαθέτει:
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητα μεταφοράς μικρού έως μεσαίου μεγέθους συσκευασιών

Παροχές

Για την θέση του Αποθηκάριου η εταιρεία προσφέρει:
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρία ανανέωσης σύμβασης
Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση του Αποθηκάριου στα Χανιά μπορείς να κάνεις την αίτησή σου τώρα!

Για περισσότερες πληροφορίες κάλεσε στο +30 6955469448 και μπορείς να ζητήσεις την Δήμητρα Σκολή ή να στείλεις email στο dskoli@randstad.gr.

#bluecollars

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.