Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/3/2024

Πωλητές - Πωλήτριες Καταστήματος

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το Δίκτυο Καταστημάτων OK! GROCERY ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΙΚΕ., μια από τις ταχύτερα αναπτυσσόμενες εταιρείες στο χώρο των Super Markets , αναζητά για το νέο κατάστημα στην Χαλκιδική (Παραλία Βατοπεδίου, Μεταμόρφωση).

Πωλητές - Πωλήτριες

για εποχιακή απασχόληση (Μάιο έως Σεπτέμβριο) με αρμοδιότητες :

  • Ανεφοδιασμός καταστήματος
  • Ταμείο
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Εργασιακή εμπειρία σε συναφές αντικείμενο
  • Προσανατολισμός στην άριστη εξυπηρέτηση πελατών
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες (πρωινή βάρδια 08.00-16.00, απογευματινή βάρδια 16.00-24.00)

Παροχές

  • Πλήρη απασχόληση
  • Καθαρές μηνιαίες αποδοχές 1.100 ευρώ + προσαύξηση ωρών εργασίας Κυριακής
  • Δωρεάν παροχή διαμονής και φαγητού και τις 7 μέρες της εβδομάδας
  • Πλήρη ασφαλιστική κάλυψη