Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/04/2024

Συντηρητής εγκαταστάσεων

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το Porto Palace Hotel Thessaloniki ζητά συντηρητή βάρδιας με γνώσεις υδραυλικών συστημάτων κτιρίου.

Βασικές αρμοδιότητες:
  • Έλεγχος, προγραμματισμός και συντήρηση κτιριακών και κυρίως υδραυλικών εγκαταστάσεων και συστημάτων για την αξιόπιστη και ασφαλή λειτουργία τους
  • Συντήρηση, επιδιόρθωση εξοπλισμού του ξενοδοχείου ή προγραμματισμός και έλεγχος επιδιόρθωσης του από εξωτερικό τεχνικό - συνεργάτη
  • Εξυπηρέτηση καθημερινών έκτακτων τεχνικών αναγκών κτιρίου και δωματίων εντός της βάρδιας του

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο τεχνικής σχολής
  • Επαγγελματική εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Συνέπεια στην εκτέλεση των καθηκόντων
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Γνώση Αγγλικών

Παροχές

  • Πλήρης μισθός, ένσημα και όλες τις νόμιμες αποζημιώσεις
  • Δυνατότητα σίτισης
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτική μακροχρόνιας συνεργασίας