Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/4/2017

Sales Representative

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής FMCG εταιρίας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Sales Representative (κωδ. θέσης: 722/71290)

Περιγραφή Θέσης

·      Διαχείριση υπάρχοντος πελατολογίου

·      Ανάπτυξη πελατολογίου - Εύρεση Νέων Πελατών

·      Συνεργασία με ομάδες Marketing και Πωλήσεων για την επίτευξη των στόχων της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου

·      Απόφοιτος/η ΤΕΙ/ ΑΕΙ

·      Τουλάχιστον ένα (1) έτος προϋπηρεσίας σε πωλήσεις (ιδανικά στον κλάδο των καλλυντικών)

·      Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

·      Πολύ καλή γνώση  MS-Office

·      Ικανότητες επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης

·      Ομαδικό πνεύμα, προσανατολισμός στους στόχους / αποτελέσματα

·      Δυνατότητα ταξιδιών

Παροχές

Παροχές Εταιρίας

·      Σταθερό πακέτο αποδοχών

·      Μπόνους βάσει επίτευξης στόχων

·      Κινητό τηλέφωνο

·      ΙΧ