Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

08/01/2021

Υπάλληλος Τηλεφωνικής Τεχνικής Εξυπηρέτησης για τη Wind

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

H Mediatel δραστηριοποιείται στον χώρο των τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών από το 1995 και κατέχει ηγετική θέση παρέχοντας ολοκληρωμένες υπηρεσίες τηλεφωνικής εξυπηρέτησης.

Το όραμα της εταιρείας μας, βασίζεται στην βέλτιστη ατομική εξέλιξη του κάθε υπαλλήλου με ήθος και αξίες, δημιουργώντας έτσι δυνατές ομάδες που δουλεύουν με πάθος.

Περιγραφή θέσης
Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την Τεχνική Εξυπηρέτηση των συνδρομητών της Wind σε ζητήματα βλαβών σταθερής τηλεφωνίας, internet ή/και ψηφιακής τηλεόρασης.

Αν έχεις πάθος για την Τεχνολογία και σε ενδιαφέρει η επαγγελματική σου εξέλιξη, τότε σε περιμένουμε να γίνεις μέλος της ομάδας μας.

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά Προσόντα
  • Απόφοιτος ΑΕΙ – ΤΕΙ – ΙΕΚ με κατεύθυνση Τηλεπικοινωνίες, Δίκτυα ή Πληροφορική
  • Εργασιακή εμπειρία σε τηλεφωνική τεχνική εξυπηρέτηση ή εξυπηρέτηση πελατών σε τηλεπικοινωνιακό πάροχο
  • Γνώσεις σε δίκτυα, διαχείριση βλαβών Internet, τηλεφωνίας και τηλεόρασης (επιθυμητό προσόν)
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office & εξοικείωση με CRM σύστημα (κατά προτίμηση Siebel)
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο βαρδιών
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Διάθεση για μάθηση και αυτοβελτίωση
  • Αναλυτική σκέψη για την επίλυση δύσκολων προβλημάτων

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει
  • Πλήρη απασχόληση
  • Σταθερό μηνιαίο μισθό με ασφαλιστική κάλυψη ΙΚΑ
  • Παροχές υγείας σε συνεργαζόμενους Ιατρικούς ομίλους
  • Συνέπεια στις πληρωμές
  • Bonus παραγωγικότητας
  • Επαγγελματική εξέλιξη
  • Εργασία χωρίς ηλικιακό όριο
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Extra παροχές και συμμετοχή σε καμπάνιες ανταπόδοσης της εταιρείας
  • Εύκολη πρόσβαση στην εταιρεία (πλησίον μετρό Πανόρμου)