Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/3/2024

Βοηθός Λογιστή

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ζητείται βοηθός λογιστή με εμπειρία, για πενθήμερη εργασία πλήρους απασχόλησης σε λογιστικό γραφείο στην Καλαμαριά.

Περιγραφή θέσης:

  • Τήρηση απλογραφικών ή/και διπλογραφικών βιβλίων
  • Σύνταξη και υποβολή δηλώσεων Φ.Π.Α., Intrastat, Vies, Παρακρατούμενων φόρων, φόρου εισοδήματος (Ε3-Ε1-Ε2), κλπ.
  • Ολοκληρωμένη διαχείριση Μισθοδοσίας. (Διαχείριση ΕΡΓΑΝΗ, υπολογισμός μισθοδοσίας, κλπ)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση της εργατικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας
  • ‍Ικανότητα τήρησης χρονοδιαγραμμάτων
  • Δυνατότητα ανάληψης ευθυνών & επίλυσης προβλημάτων
  • Πολύ γνώση Excel και Word
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Γνώση διαχείρισης προγραμμάτων της Epsilon Net θα εκτιμηθεί

Παροχές

  • Συνεχή σεμινάρια για την ανάπτυξη των γνώσεων σε θέματα λογιστικής / μισθοδοσίας
  • Σύγχρονο, ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μια συνεχώς αναπτυσσόμενη επιχείρηση
  • Bonus αποδοτικότητας